uggs kopen parajumpers jas michael kors tassen woolrich jas woolrich jassen uggs nederland nike air max goedkoop timberland laarzen duvetica jassen canada goose jas woolrich jas dames barbour zürich ray ban schweiz barbour jacke barbour jacken ugg schweiz canada goose outlet moncler jacken moncler outlet nike sb schweiz
Acil Destek Hattı
 
HİZMETLERİMİZ
 
Arıza Garanti
Tüm 9 Pin Yazıcı Kafalarının Garantili Olarak Onarımı ... Elektronik Kartların Tamiri... Ücretsiz Arıza Tespiti... En Uygun Fiyatlar... En Kisa Onarım Süresi... (212) 216 72 64 (pbx) E-mail : info@maksisbilgisayar.com
 
 
ok LCD MONİTÖR TAMİR HİZMETİ
   
 
Lcd Monitör Tamir Hizmeti
 
Lcd Monitör Tamir Hizmeti
 
Lcd Monitör Tamir Hizmeti
 
Lcd Monitör Tamir Hizmeti
 
ok
Lcd –Tft Nedir?

LCD'nin açılımı Liquid Crystal Displaydir. TFT-LCD monitörlerde ana teknoloji sıvı kristallerdir. Bu kristaller ışığın geçişini engeller ya da ışığı serbest bırakır. TFT ise Thin Film Transistordur. Bu teknoloji Active Matrix olarak da geçer. TFT'lerde pikseller transistörler ile denetlenir.Aktif denmesi bu sebeptendir.Bugün TFT tekniğinin kullanıldığı LCD monitörler standart durumdadır.
ok

Crt Nedir?

Temel olarak, elektronların tüp boyunca yüksek hızda fırlatılmaları ve bunun sonucunda ışık oluşması ilkesiyle çalışırlar.

LCD monitör gibi rakipleriyle karşılaştırıldığında CRT monitörler, çalışma ilkelerinin bir sonucu olarak daha fazla yer kaplarlar ve daha ağırdırlar. Buna ek olarak güç tüketimleri de LCD monitör benzerlerinden daha fazladır. Ancak özellikle oyun oynayan kişiler, daha yüksek görüntü kalitesi için hala CRT monitörleri tercih etmektedirler.

ok
Notebook ekranı, kırılması halinde onarımı imkansızdır değiştirilmesi gerekir.
ok
Servisimizde  LCD ekran değişimi yapılmaktadır.Ekranı çatlak notebook, genelde düşme yada basılma neticesinde hasar gördüğünden, diğer aksamının da kontrolleri yapılır.
ok
Notebook, Pc, Macintosh CRT ve LCD monitörleri, Endüstriyel ve Medical Sistemlerin Görüntüleme Üniteleri
ok
Maksis Bilgisayar elektronik yedek parça stoğuyla marka bağımsız olarak her inç' deki LCD ve CRT monitörleriniz ile Endüstriyel ve Medical sistemlerin görüntüleme üniteleri için hızlı, kaliteli ve güvenli onarım hizmeti vermektedir.
ok

Hp, Dell, Toshiba, Casper, Datron, IBM, Sony, Acer, Asus, Exper, Crea, Benq, Fujitsu Siemens … gibi marka bağımsız onarım hizmeti sağlıyoruz.

ok

Şikayetleriniz için veya danışma amacıyla   bize:   İletişim Bölümünden yada (212) 216 72 64 (pbx) hattımızdan ulaşabilirsiniz.


 
 
MECİDİYEKUYU SOK. HACI HASAN İŞ HANI NO:4 KAT : 2 D:3 MECİDİYEKÖY / İST.
Tel : +90 (212) 216 72 64 (Pbx) / (0212) 356 75 28 Faks : +90 (212) 216 72 65
E-Mail :
info@maksisbilgisayar.com
Sponsored : Maksis Bilgisayar

Cihazlarınızın elektriksel korunumu için regüleli UPS kullanmanızı öneririz!!!