uggs kopen parajumpers jas michael kors tassen woolrich jas woolrich jassen uggs nederland nike air max goedkoop timberland laarzen duvetica jassen canada goose jas woolrich jas dames barbour zürich ray ban schweiz barbour jacke barbour jacken ugg schweiz canada goose outlet moncler jacken moncler outlet nike sb schweiz
Acil Destek Hattı
 
HİZMETLERİMİZ
 
Arıza Garanti
Tüm 9 Pin Yazıcı Kafalarının Garantili Olarak Onarımı ... Elektronik Kartların Tamiri... Ücretsiz Arıza Tespiti... En Uygun Fiyatlar... En Kisa Onarım Süresi... (212) 216 72 64 (pbx) E-mail : info@maksisbilgisayar.com
 
 
ok NOTEBOOK TAMİR HİZMETİ
   
 
Notebook Tamir Hizmetleri
 
Notebook Tamir Hizmeti
Notebook Tamir Hizmeti
 
ok
Notebook ( Dizüstü Bilgisayar ) ekranı, kırılması halinde onarımı imkansızdır değiştirilmesi gerekir.
ok
Servisimizde  LCD ekran değişimi yapılmaktadır.Ekranı çatlak Notebook ( Dizüstü Bilgisayar , genelde düşme yada basılma neticesinde hasar gördüğünden, diğer aksamının da kontrolleri yapılır.
ok
Notebook ( Dizüstü Bilgisayar anakart onarımları servisimizde garantili olarak yapılmaktadır. Power girişinde  sorun  olan  laptopların  servise  mümkün  olduğunca erken gelmesinde yarar vardır. Aksi halde daha ciddi anakart hasarları doğurabiliyor.
ok
Her marka Notebook ( Dizüstü Bilgisayar adaptörü ve bataryası temin etmekteyiz. Adaptörün tamiri de  mümkün  olabilir.  Fişi  prizden  çekince  cihaz  da  kapanıyorsa,  pil  ömrü tamamlanmış da olabilir, anakarttaki şarj devresinde de sorun olabilir.
ok
Batarya almadan önce cihazla ve adaptörle gelinmesi önerilir. Sık rastlanan sorunlardan silik görüntü şikayetinde inverter devresi yada ekran arızası sözkonusudur.
ok
Servislere, ihtiyaçları halinde inverter devresi satışımız da bulunmaktadır.
ok

Hp, Dell, Toshiba, Casper, Datron, IBM, Sony, Acer, Asus, Exper, Crea, Benq, Fujitsu Siemens … gibi marka bağımsız tüm Notebook ( Dizüstü Bilgisayar'lara onarım hizmeti sağlıyoruz.

ok

Şikayetleriniz için veya danışma amacıyla   bize:   İletişim Bölümünden yada (212) 216 72 64 (pbx) hattımızdan ulaşabilirsiniz.


 
 
MECİDİYEKUYU SOK. HACI HASAN İŞ HANI NO:4 KAT : 2 D:3 MECİDİYEKÖY / İST.
Tel : +90 (212) 216 72 64 (Pbx) / (0212) 356 75 28 Faks : +90 (212) 216 72 65
E-Mail :
info@maksisbilgisayar.com
Sponsored : Maksis Bilgisayar

Cihazlarınızın elektriksel korunumu için regüleli UPS kullanmanızı öneririz!!!