uggs kopen parajumpers jas michael kors tassen woolrich jas woolrich jassen uggs nederland nike air max goedkoop timberland laarzen duvetica jassen canada goose jas woolrich jas dames barbour zürich ray ban schweiz barbour jacke barbour jacken ugg schweiz canada goose outlet moncler jacken moncler outlet nike sb schweiz
Acil Destek Hattı
 
HİZMETLERİMİZ
 
Arıza Garanti
Tüm 9 Pin Yazıcı Kafalarının Garantili Olarak Onarımı ... Elektronik Kartların Tamiri... Ücretsiz Arıza Tespiti... En Uygun Fiyatlar... En Kisa Onarım Süresi... (212) 216 72 64 (pbx) E-mail : info@maksisbilgisayar.com
 
 
ok SIKÇA SORULAN SORULAR
   
     

ok En çok sorulan soruları şöyle özetleyebiliriz:

       
  Sıkça Sorulan Sorular  
ok

CİHAZIM ÇOK ESKİDİ ONARTMAYA DEĞER Mİ?

 

Arıza tespitimiz ücretsizdir. Bazı cihazların 4-5 yıl hiç servis bakımı görmediğine rastladık. Zamanla toz , sigara … gibi  nedenlerle  kötü  görüntüye  sahip  cihazların  komple  bakımı yapılır. Ambalajlı halde ve eskisinden çok farklı görüntüsü ile  teslim edilir. Makul maliyet 
dışındaki  durumlarda  iade tavsiyesi bildirilir.

       
  Sıkça Sorulan Sorular  
ok

TAMİRDEN SONRA ESKİ PERFORMANSIYLA ÇALIŞIR MI?

 

Performansında olumsuz değişme oluşması, onarım işleminin eksikliğidir. Cihazın yavaş veya eskisinden sesli çalışması servis hatası kaynaklıdır. Sektördeki 17 yıllık bilgi birikimi ile garantili cihazlara sağlanan şartlarlarla 1 yıl işçilik garantisi veriyoruz. Aynı arızadan da 1 yıl servis garantimiz olacaktır. Kullanıcıya bağlı hatalar garantimiz dışında kalabilir.

       
  Sıkça Sorulan Sorular  
ok

ONARIM SÜRESİ NE KADARDIR?

 

En kısa onarım süresi 10 dakika kadardır. Örneğin bu bir OKI yazıcı kafa onarımı olabilir. Anakart tamirleri 30 dakika ile 2 saat arasında değişebilir ve asla  kesin  zaman  garantisi olamaz.

Laptoplarda onarım süresi biraz daha uzun ve kapsamlıdır. En iyi tamir,  pratik ve gerekli zamanda bitendir. Acele edilerek teslim edilen cihazın onarımı  yetersiz  kalabilir.

Teslimatın zamanına da bağlı olarak, geldiği gün cihazların müdahalesi gerçekleşmektedir. Yüksek ihtimalle geldiği gün tespiti yapılır ve yurtiçinde parça sıkıntısı olmadıkça en geç sonraki gün teslim olunur.

Eğer, uzaktaysanız ve servisimize geldiyseniz, genelde getiren kişinin yanında onarılarak teslimat yapılabiliyor.

       
  Sıkça Sorulan Sorular  
ok

ONARIM FİYATLARINIZ NASIL?

 

Tamire değer dediğimiz cihazlar çok nadir iade alınmıştır. Ücretsiz arıza tespiti hizmetinin öncüsü  olarak, onarımdan memnun kalmamanız halinde ücret iadesi garantisi de veriyoruz. Tüm cihazlarınız Maksis çatısı altında onarım  gördüğünden, maliyetiniz katlanmayacaktır.

       
  Sıkça Sorulan Sorular  
ok

HANGİ HİZMETLERİ ALABİLİRİM?

 

Her  marka yazıcı,  notebook,  LCD monitör, faks,  plotter, bilgisayar  gibi ofis makinaları onarımı, sarf malzemeleri ve yedek parça temini.

       
  Sıkça Sorulan Sorular  
ok

CİHAZIMIN SERVİSTEKİ GÜVENLİĞİ NEDİR?

 

Gelen cihazlara antetli servis formu düzenlenmektedir. İadesi olan cihaz, geldiği arıza ile teslim olur. İşyerinin sigortası da gerekli bir ayrıntıdır. Konuda hassasiyetli müşterilerimizi servisimizin şeffaf bölümlerinde misafir eder, onarımı yanlarında gerçekleştiririz.

       
  Sıkça Sorulan Sorular  
ok

BEN DE SERVİSİM. NASIL ÇALIŞABİLİRİZ?

 

OKI yazıcı kafa tamirinin de öncüsü olan Maksis, diğer bilgisayar servislerine de yedek parça, elektronik devre ve yazıcı kafa tamiri konusunda destek sağlamaktadır. Birçok bilişim firmasına taşeron hizmeti vermekteyiz. Referanslarımızı lütfen isteyiniz.

 
 
MECİDİYEKUYU SOK. HACI HASAN İŞ HANI NO:4 KAT : 2 D:3 MECİDİYEKÖY / İST.
Tel : +90 (212) 216 72 64 (Pbx) / (0212) 356 75 28 Faks : +90 (212) 216 72 65
E-Mail :
info@maksisbilgisayar.com
Sponsored : Maksis Bilgisayar

Cihazlarınızın elektriksel korunumu için regüleli UPS kullanmanızı öneririz!!!